Corian Stalviršiai

Dėl nepriekaištingos kokybės Corian stalviršiai yra vertinami ne tik mūsų įmonės ir klientų. Būtent šio gamintojo dirbtinis akmuo yra pasauliniu mastu pamėgtas žymiausių dizainerių ir architektų.

Corian stalviršiai pasižymi savo ilgaamžiškumu net ir nuolat naudojami. Stalviršiai atitinka ISO 19712-1 šviesos atsparumo standartą, o visas žymes ir įbrėžimus galima lengvai pašalinti, tad net ir po ilgų metų naudojimo, stalviršiui galėsime sugrąžinti pradinę išvaizdą.

Jeigu Corian stalviršį planuojate įsirengti vonioje, galite būti ramūs dėl bakterijų: visi stalviršiai yra vientisi, neturi jungimo siūlių, tad ir bakterijos neras vietos, kurioje galėtų kauptis. Mūsų siūlomi stalviršiai taip pat nesugeria drėgmės, yra atsparūs vandeniui bei chemiškai atsparūs visiems buitiniams tirpikliams, rūgštims ir plovimo priemonėms.

Corian dirbtinis akmuo gali būti toks, kokį jį įsivaizduojate. Vientisos, organiškos, praktiškai nepastebimų jungimų formos, drąsūs spalvų ir prašviečiamumo efektai – jei galite apie tai svajoti, galite tai sukurti su Corian.